Międzynarodowa konferencja "Konopie w teorii i praktyce"

A czy Ty się zgadzasz na legalizację Marihuany Medycznej?
________________________________________________
Międzynarodowa Konferencja "Konopie w teorii i praktyce" - organizowane przez Fundację Krok Po Kroku oraz Koalicję Medycznej Marihuany.
W trakcie tej konferencji była zaprezentowana praktyka w stosowaniu Cannabis jako leku. Zaproszeni goście przedstawili warsztaty otrzymywania ekstraktów z ziół, robienia maści czy masła konopnego, podzielili się wiedzą jak wykonać czopki: wszystko to w oparciu o wiedzę płynącą z doświadczenia.
Ustawa, jaką z ramienia Koalicji Medycznej Marihuany, złożył w Sejmie poseł Piotr Liroy Marzec, prawdopodobnie utkwi w Biurze Analiz Sejmowych na długie lata. Dlatego powstał projekt, którego celem jest nadanie ustawie charakteru ustawy obywatelskiej. Aby mogło się tak stać, potrzeba zebrać 100 000 podpisów.
( podejmowane na tym polu, działania, mają służyć - w konsekwencji - doprowadzeniu do tego, aby pacjenci medycznej marihuany nigdy więcej nie musieli być "przestępcami").
* Ze względu na to że uczestnikami byli goście z różnych krajów, nasza firma zapewniła całkowitą obsługę sprzętem konferencyjnym do tłumaczeń.

konopie