Wynajem Flipchartów z blokiem papierowym + markery

 

W naszych zasobach magazynowych stawiamy do Państwa dyspozycji w znaczącej ilości flipcharty mobilne, suchościeralne z powierzchnią magnetyczną z systemem jezdnym w ilości 140 sztuk i flipcharty suchościeralne na trójnogu w ilości 30 sztuk

 

 

Trudno sobie wyobrazić konferencje, szkolenie, czy spotkanie biznesowe, na którym  wykładowca/prelegent nie korzysta z flipchartu. Często realizacja szkolenia, czy warsztatów wymaga użycia wielu sztuk flipchartów jednocześnie, które trudno jest posiadać we własnych zasobach. Clever Group Polska dysponuje 140 sztukami flipchartów mobilnych, suchościeralnych z powierzchnią magnetyczną  oraz 30 sztukami flipchartów na trójnogu. Przy wynajmie flipchartów w większych ilościach (od 10 sztuk), czy na dłuższy okres czasu niż 1 dzień jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

Flipczarty_mobilne                Flipczarty_na_trójnogach

 

W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu flipchartów proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci przedstawią Państwu  satysfakcjonującą ofertę cenową i omówią warunki techniczne transportu.