Tłumaczenia symultaniczne,

a systemy do Tłumaczeń symultanicznych. 


 

Firma w swojej usłudze posiada markową ofertę konferencyjną i kongresową firmy BOSCH. Sprzęt ten zgodny jest ze standardami Unii Europejskiej dotyczącymi jakości i obsługi. Oferujemy systemy konferencyjne, które w znaczny sposób podnoszą jakość i komfort przeprowadzanych konferencji. Proponowane przez nas systemy do tłumaczenia symultanicznego są zaawansowane technologicznie i bardzo łatwe w obsłudze.Tłumaczenia symultaniczne konferencji prowadzone na bieżąco realizujemy w oparciu o sprzęt najwyższej i najnowszej technologij której producentem jest firma Bosch.

  • Systemy do tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus umożliwiają przekład do 32 kanałów językowych przy zachowaniu wysokiej jakości . Transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika odbywa się w sposób cyfrowy, co odpowiada za wyeliminowanie zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu podczerwieni, Integrus jako jedyny system do tłumaczeń symultanicznych może być wykorzystywany również na powietrzu. Dysponujemy także analogowym system do tłumaczeń symultanicznych Bosch.
  • System dyskusyjny / system konferencyjny Bosch Next Generation to szczytowy przykład technologii konferencyjnej. Systemy dyskusyjne dostępne w dwóch wersjach: przewodowej, gdzie liczba multifonów jest praktycznie nieograniczona i bezprzewodowej, gdzie w systemie może pracować jednocześnie do 150 multifonów! Systemy konferencyjne Bosch Next Generation są całkowicie kompatybilne z systemem tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus, tworząc doskonały zestaw konferencyjno-kongresowy. Pulpity uczestnika i przewodniczącego (multifony) umożliwiają przeprowadzenie głosowania, wyniki wyświetlane są na pulpicie przewodniczącego lub przy pomocy komputera i rzutnika na ekranie. System dyskusyjny Bosch Next Generation współpracuje z obrotową kamerą Bosch. Kamera sprzężona z jednostką sterującą umożliwia prezentacje mówcy na ekranie. Doskonałe kapsuły mikrofonowe oraz wykorzystanie specjalnych głośników gwarantują unikalne brzmienie na sali i spełniają standardy emisyjne dla radia oraz telewizji.To wszystko posiadamy z licencyjnym oprogramowaniem niezbędnym do obsługi konferencji zaawansowanych technologicznie zgodnie z wymogiem dla tego sprzętu.

 

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na poniżej przedstawionych podstronach.

     

 

Cyfrowy_sprzęt_do_tłumaczeń_Clever_Group_Polska.1.1.png                    Kabiny_do_tłumaczeń_Clever_Group_Polska.1.3.png                    Sprzęt_dyskusyjno_konferencyjny_Clever_Group_Polska.1.4.png

 

Mobilny_sprzęt_do_tłumaczeń_Clever_Group_Polska.1.5.png                    Analogowy_sprzęt_do_tłumaczeń_Clever_Group_Polska.1.6.png


 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami telefonicznie lub mailowo, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą najlepszą opcje sprzętu na Państwa konferencje.

Tel +48 22 188 11 01 kom +48 798 558 000

mail : info@clevergroup.pl