Wideokonferencje online, jak to zorganizować?

Wowza streaming wideokonferencja

WOWZA  STREAMING

         ENGINE

Jest  to potężna opcja przesyłania strumieniowego. Dzięki szerokiej gamie funkcji, projektów i kompatybilności z protokołami, istnieje rozwiązanie Wowza o niskim opóźnieniu dla każdego przypadku użycia. Niezależnie od tego, czy korzystasz z WebRTC, Apple Low-Latency HLS czy SRT, mamy możliwość przesyłania strumieni z kamery na ekran z niezrównaną szybkością, niezawodnością, jakością i odpornością. Jesteśmy posiadaczami tego systemu zainstalowanego na własnym serwerze Mac, co pozwala na bezpieczną realizację naszych projektów.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług związanych w wideokonferencjami i komunikacją online. 

Więcej informacji otrzymasz po kliknięciu w zdjęcie.  

Zapraszamy do kontaktu i współpracy tel. 513 870 004 

Streaming wideokonferencja

Platformy streamingowe, na których możesz z nami pracować- możesz wybrać- Wybieraj    

Platformy streamingowe jak: Youtube Live, Facebook Live, Twitch Live-Serwer CDN/Strona www, na te platformy możesz streamować zarówno na jedną lub kilka wybranych jednocześnie za pomocą systemu Wowza lub na jeden z nich, poprzez system OBS, bądź VMIX. Posiadamy zaplecze sprzętowe: kamery HD, jak i FUL HD (również kamery szybkoobrotowe sterowane za pomocą Remote Camera Controller  AW-RP50E Panasonic bądź jego odpowiednik Sony). Do tego komputery Mac wyposażone w karty przechwytujące Blackmagic SDI 4K lub AJA KONA LHi Capture Card KONA-LHI-R0. Dzięki doświadczeniu techników możemy się podjąć najbardziej trudnych wyzwań odnośnie streamingu, jak i wideokonferencji online, gdzie przesyłany jest obraz i kilka ścieżek dźwiękowych (językowych). Więcej informacji otrzymasz po kliknięciu w zdjęcie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy tel. 513 870 005.

Wideokonferencja-systemy w których pracujemy

Platformy wideokonferencyjne, na których pracowali nasi Klienci 

Webex, Zoom, TrueConf, Microsoft Teams, to platformy, które możemy polecić naszym Klientom. Powyższa fotografia jest obrazem naszej realizacji przeprowadzonej na systemie TrueConf wideokonferencji dla Rady Nadzorczej ZUZ-u, gdzie nasi uczestnicy byli rozmieszczeni w kilkunastu miejscach w Polsce. Było to bardzo ważne spotkanie, które trwało 8 godzin i odbyło się bez żadnych zakłóceń. Użyty był system konferencyjny Bosch z kamerą szybkoobrotową. Możemy się również pochwalić konferencją przeprowadzoną w systemie Zoom, podczas której odbyło się tłumaczenie symultaniczne dla partnera z Brukseli, a uczestnicy byli rozmieszczeni w krajach: Polska, Anglia, Francja i Hiszpania. Platformę TrueConf posiadamy na własnym serwerze, natomiast z pozostałych systemów korzystamy na zasadzie wykupionych licencji, gdzie system umieszczony jest na serwerach zewnętrznych. Naszym atutem są sprawdzeni tłumacze, technicy i systemy. Kliknij w zdjęcie, zobaczysz więcej.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu: tel. 513 870 004