Mobilny sprzęt do tłumaczeń inaczej radiowy infoporty

Tłumaczenia symultaniczne bez kabiny, tylko u nas dostaniesz infoporty które pozwolą spełnić te oczekiwania.Tym sprzętem jest system Tour Guide EJ-7 cechujący się bardzo dobrymi parametrami technicznymi :Tłumaczenia symultaniczne bez kabiny

* nowoczesny design,

* odporny na zakłócenia,

* zasięg do 150 metrów,

* aluminiowa obudowa,

* posiada wyświetlacz LED,

* intuicyjny w obsłudze,

* wygodny w transporcie,

* praca na 16 kanałach.

System Tour Guide EJ-7 może być wykorzystany na kilka sposobów: tłumaczenia symultaniczne bez kabiny, stosowane w przypadku, gdy podczas konferencji uczestniczy 100 osób, a tylko 10 osób to goście z zagranicy, dla których organizowane jest tłumaczenie symultaniczne, możemy to przeprowadzić za pomocą systemu Tour Guide nie zakłócając przebiegu wydarzenia. 

System EJ-7 doskonale sprawdza się również podczas prezentacji linij produkcyjnych w zakładach, gdzie panuje duży hałas, przy pomocy tych urządzeń. Spiker może w łatwy sposób prowadzić komunikacje z uczestnikami, niwelując skutek hałasu poprzez słuchawkowy system Tour Guide. 

Clever Group Polska posiada znaczą ilość infoportów, udostępniając je Klientowi poprzez osobisty odbiór, lub poprzez przesyłkę kurierską do miejsca wskazanego przez zamawiającego. Cena za wynajem do negocjacji, cena za przesyłkę zgodna ze stawkami oferowanymi przez firmy kurierskie. Na życzenie Klienta zapewniamy transport i asystę technika. 

System Tour Guide EJ-7 cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno od strony technicznej jak i użytkowej. Zobacz wykorzystanie w praktyce  mobilnego sprzętu do tłumaczeń zwanego inaczej radiowym sprzętem do komunikacji w grupie.

 

Poniższa tabela prezentuje ceny wyjściowe stosowane przy wypożyczeniu sprzętu do tłumaczeń mobilnych. Firma Clever Group Polska stosuje dla swoich Klientów specjalne rabaty i programy lojalnościowe, a każda wycena jest dokonywana indywidualnie z możliwością negocjacji cenowych.

 

 

  Cena za 1   sztukę Transport lub przesyłka kurierska

Obsługa z nadzorem technika

Odbiornik EJ-7 mGuide 20,00 zł wycena indywidualna 240 zł za 8 godz
Nadajnik EJ-7 do ręki 100,00zł wycena indywidualna 240 zł za 8 godz
Nadajnik EJ-7 z mikrofonem nagłownym 100,00zł wycena indywidualna 240 zł za 8 godz
Stacjonarny Transmiter EJ 770T 100,00zł wycena indywidualna 240 zł za 8 godz

 

 

 

 

 

 

Agata Targosz

tel. +48 513 070 005

a.targosz@clevergroup.pl

 

 

Jerzy Roztoka

tel. +48 513 870 004

j.roztoka@clevergroup.pl

 

 

Adam Penconek

tel. +48 513 870 005

info@clevergroup.pl