W naszym magazynie znajdziecie Państwo mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

 

Nasze podstawowe marki to : Shure, Audio-technica, Sennheiser i AKG.
mikrofon
 

 

Najczęściej używanym do celów konferencyjnych jest mikrofon przewodowy Shure Mikroflex MX418D/C. Jest to mikrofon stosowany przy mównicach i stołach prezydialnych.

 

Cena wynajmu takiego mikrofonu wynosi 25zł.netto.

 

mikrofon

 

 

 

 

Co do mikrofonów przewodowych używamy mikrofonu Sennheiser E845. Jest to świetny mikrofon sprawdzający się w każdych sytuacjach, lubiany przez konferansjerów, jak i techników obsługujących wydarzenie. Cena tego mikrofonu tylko 25zł.

 

Co do mikrofonów bezprzewodowych:

Shure

 

 

 

Shure SLX4 (odbiornik i nadajniki SLX2 i SLX1) - są to mikrofony podstawowe akceptowane przez naszych techników, jednak że trzeba zwracać uwagę na pasmo częstotliwości w którym się pracuje. Cena wynajmu takiego zestawu - 100zł.+VAT za sztukę.

mikrofon

ULX D4

 

 

 

 

 

 

W posiadaniu naszego magazynu znajduje się bezprzewodowy  mikrofon Shure ULX D4. Jest to idealne rozwiązanie mikrofonu sprawdzającego się w każdych warunkach.

CENA - zadzwoń i zapytaj naszego przedstawiciela.

 

 

 

mikrofon

 

 

Mikrofonów bezprzewodowych z niższej półki których używamy, jest mikrofon bezprzewodowy - Sennheiser EW100 G2. Są to mikrofony w wydaniu do ręki ewentualnie bodypak z mikrofonem nagłownym bądź lavalier.

 

mikrofon

 

 

 

Posiadamy mikrofon bezprzewodowy Audio-technica ATW R3100. W zestawie są mikrofony bodypak, pojemnościowe do ręki i  dynamiczne. Cena wynajmu za zestaw 100zł.

 

 

 

 

Żeby usprawnić pracę mikrofonów bezprzwodowych używamy spliterów antenowych i anten płetwowych.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie!