organizacja konferencje

Organizacja konferencji i wydarzeń

Jako partner posiadający wieloletnie doświadczenie, zapewniamy kompleksową oprawę multimedialną każdego wydarzenia. Tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia kabinowe są naszą specjalnością w profesjonalnej organizacji eventów, w tym obsługa konferencji krajowych jak i międzynarodowych  i dobrane tematycznie tłumaczenia symultaniczne. Wyróżnia nas w pełni nowoczesny sprzęt, pozwalający na szerokie dystrybuowanie wielojęzycznych tłumaczeń - kabinowych, symultanicznych, wycieczkowych systemów Tour Guide i innych. Wykonywane tłumaczenia konsekutywne i  symultaniczne uzupełniane także profesjonalną projekcją obrazu i nagłośnienia konferencji oraz przygotowywanie materiałów audiowizualnych.

 

sprzęt

Wynajem sprzętu do tłumaczeń

Ta strona internetowa ma na celu przesłanie Państwa informacji o zasobach sprzętu do tłumaczeń symultanicznych jak i innego sprzętu technicznego - nagłośnienia, projektory, ekrany ramowe, podesty sceniczne do budowania scen - wybiegów. Zabezpieczymy dla Państwa każdy sprzęt który jest niezbędny do przeprowadzenia konferencji, wydarzenia bądź eventu. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy samodzielne oddziały o których mowa w zakładce "Kontakt". NIE ZWLEKAJ ! Zapytaj o wycenę sprzętu i zabezpieczenie na każdą  konferencję i wydarzenie. Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

tłumaczenia konferencyjne

Tłumaczenie konferencyjne

Tłumaczenia symultaniczne inaczej kabinowe, jest to bardzo trudne zadanie zarówno dla tłumaczy jak i ekipy technicznej. Zależności te bardzo są ze sobą powiązane. Tłumaczenie symultaniczne (jakość) zależy od doboru tłumacza, dlatego należy zwrócić uwagę na doświadczenie, branżę i przygotowania tłumacza do pracy. A jeszcze kolejnym ważnym elementem jest dostarczenie  głosu w słuchawkach, ponieważ ma to wpływ na prace tłumacza.Właśnie dlatego warto nam zaufać i powierzyć angaż tłumaczy na Państwa wydarzenia i konferencje.To MY mamy wiedzę, doświadczenie i lata pracy w angażu tłumaczy symultanicznych bądź konsekutywnych. NIE ZASTANAWIAJ SIĘ - TO ZADANIE ZOSTAW NAM.

konferencja

Galeria

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zrealizowanych przez nas wydarzeń

organizacja szkoleń

Organizacja szkoleń

Chcesz zorganizować szkolenie lub inne dowolne spotkanie, zostaw to nam! Zapewnimy Ci trenerów wykładowców o dużym prestiżu i doświadczeniu . Zadbamy o wybór dobrej lokalizacji , jak i zaplecza technicznego. Dodatkowo jeśli chcesz , aby twoje szkolenie zapadło uczestnikom w pamięci , proponujemy uroczystą kolację i świetną oprawę artystyczną, które będą zwieńczeniem całego szkolenia. 

scena

Montaż scen

Clever Group Polska ma zaszczyt zaproponować Państwu szeroki asortyment sprzętu niezbędnego do budowy scen i różnych wydarzeń plenerowych. Oferujemy  do wynajęcia: - podesty sceniczne, - schody i barierki sceniczne, - trawersy, - zadaszenia plenerowe. Zapewniamy wynajem sprzętu wraz z bezpośrednio dostawą i montażem. 

 


        Clever Group Polska

witamy w serwisie informacyjnym

Organizacja konferencji , koncertu czy innego dużego wydarzenia wymaga czasu i poświęcenia. Nie jest to jednak możliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Dlatego ,,Clever Group Polska" przedstawia kompleksowe wyposażenia wysokiej jakości, które sprawdzi się idealnie na wszystkich wydarzeniach naukowych czy artystycznych.

Do sympozjów międzynarodowych, tłumaczenia symultaniczne - kabiny i sprzęt do tłumaczeń. 

Sympozjum i innego rodzaju Konferencje międzynarodowe wymagające zastosowania urządzeń przeznaczonych do szerokiej i sprawnej translacji . Proponujemy profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, dzięki któremu pozbędziesz się szumów z otoczenia i zapewnisz sobie nagłośnienie wysokiej jakości . Najbardziej wymagającym polecamy nasze kabiny do tłumaczeń symultanicznych, które gwarantują spokój i izolację dla lektora . Zarówno kabiny , jak i pozostały sprzęt są dostępne w wielu wariantach i zróżnicowanych parametrach technicznych. 

Dla lektorów - mównice, stoły prezydialne i podesty sceniczne.

Poważny wykład czy spotkanie z ważną osobą nie może odbyć się bez mównic czy podestów scenicznych. Przedstawiamy modele z wbudowanym nagłośnieniem , dającym gwarancję wysokiej jakości dźwięku. Wynajem mównic możesz dostosować do wszystkich swoich potrzeb - przedstawiamy wersję z tworzywa sztucznego , drewna w różnych wysokościach. Zapewniamy wynajem podestów scenicznych, o dużej wytrzymałości, gotowych do ustawienia nawet na trudnym terenie.

Dla eventów - kongresów, szkoleń.

Wynajmujemy najwyższej jakości sprzęt audio - wizualny oraz oświetleniowy, dzięki któremu multimedialna obsługa wszelkiego rodzaju eventów może przebiegać w pełni profesjonalnie.  Dostępne u nas rozwiązania z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas konferencji, premier produktów, szkoleń, jak i na bankietach, balach, pokazach mody czy koncertach. W ramach oferowanych technik oświetleniowych oferujemy systemy sceniczne oraz konferencyjne. Zapewnić możemy między innymi niezwykle dynamiczne oświetlenie integracyjne, jak również skupiające się na wybranych obszarach widowni bądź sceny oświetlenie statyczne.

Z kolei rozwiązania nagłaśniające, na które składają się wysokiej klasy urządzenia, zagwarantują uzyskanie znakomitej jakości dźwięku w każdych warunkach. Oprócz profesjonalnego sprzętu, proponujemy też specjalistyczną pomoc w celu jak najbardziej dostosowania nagłośnienia do otoczenia. 

Obsługa multimedialna eventów to również ich stosowna oprawa wizualna. Dlatego też oferujemy wynajem -  plazm, projektorów, ekranów ramowych.